FULL WEEK OF MEAL PREP FOR UNDER $20.00 | MEALS FOR WEIGHT LOSS | Jordan Cheyenne



-MEET MY BOYFRIEND: https://youtu.be/KMPZCwTgajc
-HOW I LOST 10LBS IN three DAYS: https://youtu.be/KMPZCwTgajc
-Please Subscribe & LIKE for extra meal movies!! Respect it guys 🙂

Jax meal prep baggage: https://amzn.to/2LtJ4yo

Instagram: http://www.Instagram.com/JayJayWeezy
Twitter: http://www.Twitter.com/JayJaysBeauty
Snapchat: http://www.Snapchat.com/add/JayJayWeezy

How I misplaced 30 kilos:
Womens Fats loss Dietary supplements: http://bit.ly/2ldadIk
BCAA’s: http://bit.ly/2jJFWzO
Ignition: http://bit.ly/2kySM82
Degree 1 Protein (Meal alternative protein): http://bit.ly/2l1jBPY
Pre Exercise: http://bit.ly/2jEefgK
1st Phorm merchandise: (Bliss Go Pack & Pre exercise are my absolute favorites!)
http://bit.ly/2bfekkT

Earn CASH BACK each single time you store on-line!!
Join Ebates it is fully free — http://bit.ly/1CqGbbR

BUISINESS INQUIRIES (No networks or waist trainers.)
[email protected]

supply

33 thoughts on “FULL WEEK OF MEAL PREP FOR UNDER $20.00 | MEALS FOR WEIGHT LOSS | Jordan Cheyenne”

  1. Thanks for vid. Tip: Don't put hot foods into plastic containers until it cools to room temperature. The heat can release plastic toxins – even if it's BPA-free (there are other very unhealthy chemicals in plastic – not only BPA). Also, don't microwave the plastic, either. Just transfer your food from the container onto a ceramic plate, and then heat, and eat. 🙂

  2. Okay y'all chill in the comments… She didn't add seasoning. So what? She didn't want to. She didn't have to. She likes it the way she makes it. If you were doing the meal prep plan that she did, then you could change it however you like it. Add more, add less… Make it how you like it, while keeping it healthy. Eat what you want how you want it. This is how she wanted it. 🙌😤😂

  3. I am trying to find your video on how you lost 10lbs in 3 days! but every time I click on the link, it goes to a video on how to make money? How do I get to that video?

  4. Awesome video. I eat oatmeal and raisins M-W-F no cook. Just put in a re usable bowl with water wait 20-30min. Cost less than a $1. The other 4 days I have a 2egg sandwich with a coupe cloves of fresh chopped garlic and cheddar and Tabasco and Ez 4:9 Bible bread. The bread is very expensive but well worth it. Sandwich cost $1.40.
    I’m not as economical as u but I’m trying. Thx for video.

  5. Wow! You peeps are brutal. She’s staying fit and doing it on a budget. She also said to change to your tastes accordingly. I meal prepped with my son, bodybuilder, for years. We made it fun and affordable. Why not just take her ideas and implement your own? If you have nothing nice to say… 🙄

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *